DOSTAWA I PŁATNOŚĆ

1. Za zamówiony towar możecie Państwo zapłacić w następujący sposób:

a) Wykonać przelew bankowy na konto

L.C.A. sp. z o.o. Bielowicko 127, 43-286 Bielowicko

Nr rachunku 17 1870 1045 2078 1069 3961 0001 Nest Bank

Tytuł zamówienia : Nr zamówienia

b) Skorzystać z płatności internetowych dostępnych w sklepie internetowym.

c) Przy odbiorze przesyłki za pobraniem (płatność realizowana bezpośrednio przy dostawie, zapłata odbywa się gotówką u kuriera, koszt pobrania to dodatkowo 5 PLN przy dostawach w całej Polsce)

d) Podczas odbioru osobistego w stacjonarnym sklepie w Nowym Targu.

2. Obowiązuje darmowa dostawa wszystkich zamówień powyżej 300 zł (dotyczy zarówno płatności przez internet jak i płatności za pobraniem).

3.. Możliwy jest odbiór osobisty zamówienia w sklepie stacjonarnym VINOTEKA NOWY TARG ul. Jana III Sobieskiego 7, 34-400 Nowy Targ.

4. Obsługujemy wysyłkę kurierską w cenie 24,99 zł brutto oraz wysyłkę kurierską pobraniową w cenie 29,99 zł brutto.

5. W dni robocze zamówienia złożone z zaksięgowaną wpłatą do godz 12.00 wysyłamy tego samego dnia. Zamówienia złożone po podanej godzinie wysyłamy następnego dnia roboczego.

6. Zamówienia złożone w weekend i dni ustawowo wolne od pracy, realizowane będą następnego dnia roboczego. Jeżeli wystąpi jakieś odstępstwo od tych ustaleń klient zostanie o tym poinformowany drogą telefoniczną lub mailową.

7. Dostawa realizowana jest przez upoważnionego kuriera na terenie całej Polski – czas dostawy to maksymalnie 48 godzin (w dni robocze) od przekazania zakupionych towarów kurierowi. Przesyłki mogą być odbierane ze sklepu pięć dni w tygodniu tj. od poniedziałku do piątku, (tylko w dni robocze), jednak w związku ze specyfikacją towaru unikamy wysyłania paczek w piątek, aby nie leżały w firmie kurierskiej przez weekend (chyba, że klient zażyczy sobie inaczej).

8. Dostawa towaru odbywa się w specjalne wzmocnionych kartonach, dostosowanych do transportu szklanych butelek, dodatkowo towar zabezpieczony jest wkładkami kartonowymi lub folią bąbelkową, tak aby uniknąć rozbicia podczas transportu.

9. Czas realizacji zamówienia i dostawy może ulec wydłużeniu w okresie świątecznym, w przypadku promocji czasowych, w czasie epidemii oraz z powodu innych niezależnych od nas okoliczności. W takim przypadku informacje o ewentualnych opóźnieniach będą pojawiać się w miejscach widocznych w Sklepie internetowym lub Klienci zostaną poinformowani o tym fakcie drogą mailową lub telefoniczną.

10. Towar może być wydany wyłącznie osobie pełnoletniej oraz trzeźwej. Kurier ma prawo zweryfikować wiek odbierającego przesyłkę poprzez poproszenie go o pokazanie dokumentu tożsamości. W przypadku niemożności bezspornego ustalenia pełnoletniości, a także wątpliwości co do trzeźwości Kupującego kurier może odmówić wydania przesyłki.

11. Sklep internetowy nie oferuje wysyłki towaru za granicę.